Autoholowanie pojazdów osobowych, dostawczych, ciężarowych - Poznań i okolice

Kontakt z ogloszenianet

http://friko24.pl/2221

Telefon : 692797137

Nasza firma jest dostępna przez siedem dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, respektując indywidualne potrzeby każdego kierowcy.
Możemy zająć się określonym autem na drodze, ale możemy także przetransportować go do w pełni wyposażonego warsztatu. Jesteśmy w stanie zaproponować odpowiedniej klasy auta zastępcze, które spełnią potrzeby każdego kierowcy.
Od początku naszej działalności specjalizujemy się w holowaniu aut o różnym charakterze, w tym także samochodów dostawczych, motocykli czy maszyn rolniczych. Szeroki zakres proponowanych przez nas usług odnosi się także do lakiernictwa czy blacharstwa – w zależności od określonych potrzeb naszych klientów.
Momentalnie oceniamy stan techniczny danego pojazdu, biorąc pod uwagę poszczególne usterki. Warto nadmienić, że nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w usługach z zakresu pomocy drogowej, dzięki czemu są w stanie podjąć się wielu zleceń.

Z naszych usług korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i osoby prowadzące większe firmy, ponieważ jesteśmy w stanie dopasować usługę do wymogów klienta.

Pomoc Drogowa Lidia Buda
ul. Sandomierska 73
61-351 Poznań
województwo wielkopolskie

Telefon: 692797137
WWW: http://holowanie.i-poznan.pl

Wysłana na : 11/02/2021, Numer ogłoszenia , 1 odsłon, Edycja

Profesjonalne holowanie pojazdów - Poznań i okolice - MMM Service »