Doradca Handlowy Imperial Tobacco Polska S.A.

Kontakt z anna.pinchuk

http://friko24.pl/1181

Kontakt przez e-mail

Formularz kontaktowy

Anuluj

Doradca Handlowy
Miejsce pracy: Starachowice, Skarżysko-Kamienna, Końskie


Zakres odpowiedzialności:

Osoba na tym stanowisku będzie wykonywać zadania zwiększające popyt, zgodne z planem biznesowym dla detalisty, poprzez m.in. doradztwo biznesowe, pracę z całym portfolio Imperial Tobacco w oparciu o potrzeby klienta/konsumenta, budowanie trwałej podstawy dla dostępności marek Imperial Tobacco w oparciu o zdefiniowane przyczyny braków, a także będzie odpowiadać za ekspozycję produktów Imperial Tobacco Polska w punktach sprzedaży detalicznej. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie pracować w zadaniowym systemie pracy.

Umiejętności i doświadczenie:

- roczne doświadczenie w sprzedaży, najchętniej w branży FMCG
- nastawienie na osiąganie wyników
- wykształcenie min. średnie
- chęć uczenia się
- odpowiedzialność oraz samodzielność w realizacji powierzonych zadań
- umiejętność nawiązywania i podtrzymywania kontaktów biznesowych
- prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu
- zamieszkanie na terenie:Starachowice, Skarżysko-Kamienna, Końskie
- znajomość j. angielskiego na poziomie podstawowym mile widziana

Co oferujemy?

- umowę o pracę oraz stabilne warunki zatrudnienia
- premię roczną - tzw. „13-stkę”
- wszystkie niezbędne narzędzia pracy (samochód, tablet, telefon)
- dofinansowanie do wypoczynku Twojego i Twoich dzieci
- premię roczną - tzw. „trzynastkę”
- dofinansowanie do wyżywienia
- możliwość skorzystania na preferencyjnych warunkach z pakietu medycznego, ubezpieczenia grupowego czy karty sportowo-rekreacyjnej


Administratorem zbieranych danych jest w zależności od stanowiska, na które aplikujesz Imperial Tobacco Polska S.A. z siedzibą w Jankowicach, przy ul. Przemysłowej 1, 62-080 Tarnowo Podgórne oraz Imperial Tobacco Polska Manufacturing S.A. z siedzibą w Radomiu (26-600) przy ul. Tytoniowej 2/6.

Administrator będzie przetwarzał Twoje dane osobowe podane w aplikacji i kwestionariuszu aplikacyjnym dla celów przeprowadzenia procesu rekrutacji:

- w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji (podstawa przetwarzania danych to podjęcie niezbędnych działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy - art. 6 ust. 1 lit b) Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych), a także

- dla celów przyszłych rekrutacji (podstawą przetwarzania danych jest Twoja zgoda – art. 6 ust. 1 lit a) Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych), jeśli zaopatrzysz swoje CV w zgodę o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi przez Imperial Tobacco Polska S.A. z siedzibą w Jankowicach, przy ul. Przemysłowej 1, 62-080 Tarnowo Podgórne oraz Imperial Tobacco Polska Manufacturing S.A. z siedzibą w Radomiu (26-600) przy ul. Tytoniowej 2/6 w przyszłości na potrzeby dalszych postępowań rekrutacyjnych.” W takim wypadku Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do przeprowadzenia kolejnych rekrutacji, ale nie dłużej niż przez 3 lata.

Przepisy prawa zezwalają nam na przetwarzanie następujących, dotyczących Ciebie, danych osobowych:
imienia i nazwiska;
daty urodzenia;
danych kontaktowych;
wykształcenia;
przebiegu dotychczasowego zatrudnienia.
Dodatkowo, przez naciśnięcie przycisku „Aplikuj teraz” wyrażasz zgodę na przetwarzanie wszelkich innych danych osobowych, jakie zamieściłeś w swoim zgłoszeniu rekrutacyjnym – zgoda ta dotyczy dodatkowych danych osobowych, które nie zostały wskazane w przepisach prawa, np. Twojego wizerunku. Potrzebujemy takiej zgody w myśl art. 6 ust. 1 lit a) Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, abyśmy mogli przetwarzać je legalnie. Jeśli więc nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane jedynie przez okres niezbędny dla celów procesu rekrutacyjnego, w związku z którym składasz dokumenty rekrutacyjne, po upływie którego dane zostaną trwale usunięte, a w przypadku udzielenia zgody na przyszłe rekrutacje – przez okres w niej wskazany.

Masz prawo w dowolnym momencie odwołać udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych za pomocą skrzynki e-mailowej rekrutacja@pl.imptob.com. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Masz prawo do żądania od nas, w każdym momencie, dostępu do swoich danych osobowych, ich przenoszenia, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

Masz także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych.

Masz prawo wniesienia skargi, gdy uznasz, że przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy dotyczące ochrony danych osobowych, do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Zebrane dane osobowe możemy udostępniać podmiotom współpracującym z nami w zakresie potrzebnym do obsługi procesów rekrutacyjnych. W żadnym razie nie będziemy wykorzystywać Twoich danych do zautomatyzowanego podejmowania decyzji, mających wpływ na Twoją sytuację prawną.

W przypadku potrzeby skontaktowania się w sprawie ochrony Twoich danych osobowych, możesz to zrobić, pisząc na adres: ochrona.danych@pl.imptob.com lub też na nasz adres pocztowy podany w pierwszym akapicie.

Wysłana na : 28/10/2020, Numer ogłoszenia , 3 odsłon, Edycja