Oferta pracy na stanowisku sprzedawcy w punkcie kredytowym

Kontakt z m.pietka

Kontakt przez e-mail

Formularz kontaktowy

Anuluj

Oferta pracy na stanowisku:
Specjalista ds. sprzedaży produktów finansowych

Obowiązki:
• aktywna sprzedaż produktów finansowych na terenie punktu i sklepu (karty kredytowe, kredyty,ubezpieczenia)
• bieżąca obsługa klientów
• regularny kontakt z klientami
• realizacja indywidualnych celów sprzedażowych i jakościowych

Wymagania:
• minimum rok doświadczenia w obsłudze klienta
• mile widziane doświadczenie w branży finansowej (sprzedaż produktów finansowych)
• komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów

Oferta:
• elastyczne formy zatrudnienia
• pełen etat
• wynagrodzenie podstawowe + system premiowy (miesięczny)
• pakiet benefitów: Luxmed, Multisport, dofinansowanie do nauki języków i studiów i szkoleń

Lokalizacja: Bydgoszcz (Kruszwicka/Rejewskiego)

Wysłana na : 01/07/2021, Numer ogłoszenia , 2 odsłon, Edycja

« Doradca finansowy