Opiekunka Osób Starszych w Niemczech – Bezpieczna praca i podróż

Kontakt z i.lechtanska

Telefon : 572307994

Zostałeś bez pracy? - Skontaktuj się z nami, a my Ci pomożemy!

Boisz się zarażenia wirusem? -Dbamy o to, aby nasza rekrutacja odbywała się w bezpiecznych warunkach - ONLINE. Twój komfort i zdrowie są dla nas priorytetem.

Jesteś zdecydowany, ale obawiasz się podróży? - Mamy własny transport, który jest regularnie ozonowany i dezynfekowany, a nasi opiekunowie są wyposażani w środki dezynfekujące.

Nie masz doświadczenia? - Nie obawiaj się, organizujemy szkolenia zarówno stacjonarnie, jak i online.

Wzajemne wsparcie i współpraca budowały nasz Zespół!
Zaufaj nam!

Promedica24 to firma zajmująca się świadczeniem usług opiekuńczych dla osób starszych. Lider rynku opieki domowej w Europie, z ponad 15-letnim doświadczeniem. Firma dysponuje siecią 65 biur rekrutacyjnych w Europie, z czego aż 51 mieści się w Polsce. Do tej pory zaufało nam już ponad 37 500 Opiekunek i Opiekunów seniorów. W 2017 roku Promedica24 po raz kolejny została wyróżniona godłem „Solidnego Pracodawcy” oraz „Lidera HR”.
Posiadasz doświadczenie w opiece nad seniorami i znasz język niemiecki w stopniu komunikatywnym?

Opiekunka osób starszych w Niemczech

Opis oferty:
• Miejscowość – Remscheid;
Do opieki Pani Annelise ( 92 lata). Podopieczna mieszka samotnie w dużym mieście w domu jednorodzinnym. Choruje na osteoporozę oraz ma depresję. Pani Annelise dużo śpi, wstaje tylko na posiłki. Porusza się przy rollatorze, ale potrzebuje ciągłej asekuracji Opiekunki. Potrzebuje pomocy przy kąpaniu, higienie oraz ubieraniu. Ma dobry apetyt. Opiekunka nie gotuje – jest catering. Rano i wieczorem przychodzi Pomoc ambulatoryjna podać leki. Do dyspozycji Opiekunki osobne mieszkanie na górze.

Obowiązki Opiekunki:
• pomoc Podopiecznej w codziennych czynnościach życiowych;
• drobne prace domowe;
• robienie zakupów;
• dotrzymywanie towarzystwa;
• wizyty u lekarza.

Wymagania:
• komunikatywna znajomość języka niemieckiego;
• doświadczenie w opiece (rodzinne lub zawodowe);
• odpowiedzialność, empatia, cierpliwość.

Zapewniamy:
• atrakcyjne zarobki i legalną pracę;
• składki ZUS odprowadzane od średniej krajowej;
• jedną czytelną umowę;
• bonus za polecenie osoby do pracy – 50 €;
• premię za przejście – 200 €;
• bonus wiosenny do 1000 zł;
• dodatkowe ubezpieczanie medyczne (ERV);
• kursy języka niemieckiego – od podstaw i doszkalające;
• pełną organizację pobytu – transport, zakwaterowanie i wyżywienie;
• dedykowanego Opiekuna Kontraktu;
• całodobowe wsparcie telefoniczne 24/7;
• sprawdzone i indywidualnie dobrane oferty pracy;
• szybkie wyjazdy i elastyczne terminy;
• kompleksowe szkolenia merytoryczne z zakresu opieki, udokumentowane certyfikatami.

Wybierając Promedica24, zyskujesz bezpieczeństwo i 24-godzinne wsparcie.
Jednocześnie informujemy, iż wskazana w ogłoszeniu oferta kontaktu jest przykładowa. Zastrzegamy sobie możliwość przedstawiania innych ofert pracy.

ZADZWOŃ: 572-307-994
Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu proponowania mi ofert pracy w charakterze opiekuna przez spółkę Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94”.
Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: daneosobowe@promedica24.pl lub drogą telefoniczną dzwoniąc na numer: +48 22 120 21 00, pisemnie na adres: Aleje Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa, lub osobiście. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Administratorem danych osobowych jest spółka Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94. Dane osobowe będą przetwarzane w celu proponowania ofert pracy w charakterze opiekuna. Prosimy o zapoznanie się z pełną informacją dotyczącą ochrony Pani/Pana danych osobowych na stronie internetowej: https://promedica24.com.pl/ochrona-twoich-danych-osobowych/

Wysłana na : 09/04/2020, Numer ogłoszenia , 8 odsłon, Edycja