Potrafisz obsługiwać wypalarkę gazowo-plazmową CNC? Sprawdź możliwość pracy dla siebie!

Kontakt z paulina.grabowicz

Kontakt przez e-mail

Formularz kontaktowy

Anuluj

Szukasz stabilnego zatrudnienia w niepewnych czasach?
Chcesz pracować w zgranym zespole?
Zależy Ci na wolnych weekendach?

Zobacz co mamy do zaoferowania na stanowisku:

Operatora wypalarki gazowo-plazmowej

Wymagania:
• Umiejętność obsługi wypalarki gazowo-plazmowej
• Znajomość rysunku technicznego
• Uprawnienia do obsługi wózków widłowych (UDT)

Zakres obowiązków:

• Odbieranie blach i rejestracja w systemie
• Przewożenie blach wózkami widłowymi czołowymi i załadunek na stół maszyny
• Ustawienie parametrów cięcia
• Nadzór nad procesem wypalania, zgodnie z dokumentacją techniczną
• Weryfikacja zgodności czy wytworzone elementy są zgodne z rysunkiem technicznym

Oferujemy:
• stabilne wynagrodzenie - o Twoje oczekiwania finansowe zapytamy w trakcie rozmowy;
• zatrudnienie na podstawie pełnoetatowej umowy o pracę;
• pierwszą umowę na okres próbny (3msc), trzecią umowę na czas nieokreślony;
• pracę na trzy zmiany, po 8h, od poniedziałku do piątku;
• możliwość awansu na wyższe stanowisko – Brygadzistę, Mistrza Produkcji – jeżeli uznasz, że chcesz się rozwijać w tym kierunku;
• finansowanie przez pracodawcę dodatkowych uprawnień potrzebnych na stanowisku;
• indywidualny system premiowy;
• atrakcyjny pakiet benefitów: Kartę MultiSport, ubezpieczenie grupowe, fundusz socjalny (wczasy pod gruszą, paczki dla dzieci, karty przedpłacone).

Wysłana na : 28/09/2022, Numer ogłoszenia , 4 odsłon, Edycja

« Spawacz konstrukcji stalowych – wystarczy rok doświadczeniaSpawacz konstrukcji stalowych »