Praca dla Spawacza w niemczech

Kontakt z piotr.kusnierz

Kontakt przez e-mail

Formularz kontaktowy

Anuluj

Firma abacent personalservice GmbH istnieje od 1999 roku i jest liderem w dziedzinie pośrednictwa pracy w Niemczech dla pracowników budowlanych z Polski. Oferujemy wysokie stawki, niemiecką umowę, pełne ubezpieczenie, darmowe zakwaterowanie, ciekawe zlecenia oraz gotowość do pomocy od naszych polskich pracowników biurowych. Dołącz do setek zadowolonych pracowników abacentu i zawierz swoją zawodową przyszłość profesjonalistom

Nasza Firma oferuje dla każdego pracownika:
- Stawkę godzinową od 13 Eur/h netto
- Nocleg blisko miejsca pracy
- Niemiecką umowę o prace
- Pomoc polskojęzycznego pracownika
- Różnorodną pracę u naszych klientów na terenie całych niemiec

W zakres obowiązków pracownika wchodzą:
Spawanie konstrukcji stalowych
Czytanie planów technicznych
Przestrzeganie zasad i przepisów BHP obowiązujących w przedsiębiorstwie i na budowie.

Oczekujemy od pracowników:
- Posiadanie własnego samochodu osobowego
- prawo jazdy kat. B
- podstawowe umiejiętności komunikacyjne w j.niemieckim

abacent personalservice GmbH | Nikolaistr. 53 | 04109 Leipzig
Amtsgericht Leipzig HRB 15523

Wysłana na : 21/03/2022, Numer ogłoszenia , 3 odsłon, Edycja

Praca w Holandii magazyny, produkcja, kwiaty, owoce i warzywa !! »