Praca od ZARAZ/ Kontrolerka Jakości/ Ząbkowice Śląskie/Aplikuj!

Kontakt z weronika.niescioruk

Telefon : 573 207 676

Jesteś osobą dokładną? Wkręć się do naszego zespołu!

Stanowisko: Kontrolerka Jakości

Lokalizacja: Ząbkowice Śląskie

Zakres zadań:

· Praca polega na kontroli wizualnej niewielkich części toczonych (ringi)

· Wizualna kontrola elementów przy użyciu mikroskopów

Oferta:

· Bezpłatny parking przy zakładzie

· Zaplecze socjalne ( stołówka, szatnia )

· Pracę w systemie 2 zmianowym

· Ubezpieczenie NNNW

· Grupowe ubezpieczenie na życie

· Lekką pracę

· Stawkę godzinową 20 zł brutto/h ( os. uczące się do 26 r.ż. stawka brutto=netto )

· Szkolenie wprowadzające, stanowiskowe – nie wymagamy doświadczenia

· Współpracę w oparciu o umowę zlecenie z pełnymi składkami ZUS

· Wgląd do przepracowanych godzin oraz wynagrodzenia przez aplikacji Exact People

· Wsparcie Koordynatora w pierwszych dniach pracy

· Możliwość zdobywania doświadczenia w firmie o zasięgu międzynarodowym

Oczekujemy:

· Chęci do pracy w systemie zmianowym

· Nastawienie na dłuższą współpracę

Liczba miejsc ograniczona!

APLIKUJ bądź ZADZWOŃ pod nr. 573 207 676 i umów się na rozmowę!

Wysłana na : 15/06/2021, Numer ogłoszenia , 8 odsłon, Edycja