Praca w Trzebieniu

Kontakt z a.skibicka

Telefon : 734121537

Adres e-mail : a.skibicka@trenkwalder.com

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko: Operator maszyn w Trzebieniu

Obowiązki:

zapewnienie ciągłości produkcji,
obsługa maszyn produkcyjnych - dozór maszyn do rozdrabniania włókna,
ważenie i mierzenie gotowych produktów,
praca w systemie 3-zmianowym,
Wymagania:

zdolności manualne,
dokładność,
umiejętność pracy w zespole,
doświadczenie na produkcji mile widziane.
zaangażowanie,
Oferujemy:

stabilne zatrudnienie,
umowę o pracę tymczasową na pełen etat,
możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez zakład po okresie próbnym,
możliwość przyuczenia do zawodu,
możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego w renomowanej firmie produkcyjnej,
atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze + premia,
bezpłatny dojazd do pracy w Trzebieniu z Bolesławca, Tomaszowa Bolesławieckiego, Gromadki, Wierzbowej, Modłej, Leszna.

Zapraszamy do aplikowania CV za pośrednictwem portalu, bądź kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 734 121 537. Zapraszamy również do naszego biura Trenkwalder przy ul. Piaskowej 13 w Bolesławcu.

Wyślij SMS o treści "PRACA" na numer 734 121 537, a skontaktujemy się!

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Wysłana na : 30/07/2021, Numer ogłoszenia , 6 odsłon, Edycja