PRACOWNIK PRODUKCJI – DOJAZD DO I Z PRACY: POZNAŃ/GRODZISK WLKP/OPALENICA/WOJNOWICE/NIEPRUSZEWO/BUK/

Kontakt z p.kijak

Telefon : 790790445

Kontakt przez e-mail

Formularz kontaktowy

Anuluj

Oferujemy:
-umowę o pracę tymczasową
-stawka 21 zł/h + 20 % dodatku nocnego + premia do 15%
-dojazd do miejsca pracy z Poznania a także Buku, Grodziska Wlkp, Dusznik, Opalenicy
-szkolenie

Obowiązki:
-obróbka wytworzonego produktu
-wizualna kontrola detali (czy produkt nie zawiera uszkodzeń)
-wypełnianie ubytków
-obsługa linii produkcyjnej

*Szukamy pracowników sprawnych fizycznie bez doświadczenia!

*preferowani Panowie
***Miejsce pracy: Zakrzewo

TELEFON: 790 790 445

Zainteresowała Cię oferta? Zadzwoń lub przyjść osobiście do naszego biura przy ul. Towarowej 35, piętro 5 (budynek Delta Tower)
Aplikując, nie zapomnij dodać klauzula RODO:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, (Dz. Ustaw nr 133 poz. 883, z art. 23 i następnych ww. ustawy) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”. Agencja Pracy FallWork 6231. *oferta pracy tymczasowej

Wysłana na : 25/09/2020, Numer ogłoszenia , 13 odsłon, Edycja

PRACA NA PRODUKCJI – ZAPEWNIAMY DOJAZD Z POZNANIA I OKOLIC »