Regeneracja i serwis przekładni kierowniczych w Poznaniu

Kontakt z ogloszenianet

http://friko24.pl/2247

Telefon : 0604 353 743

Masz komplikacje z kondycją swojego samochodu? dojrzewasz wycieki, stukanie lub nieadekwatne trzymanie linii trasy jazdy? racja jest tylko jedna: uszkodzenie przekładni kierowniczej. To czynnik, który warto naprawić, gdyż nowa kosztuje ciężkie pieniądze, a jest to jeden z znaczących układów pojazdu odbijający za nasze bezpieczeństwo, dlatego, jeżeli wyłania się problem w osobówce , najlepiej od razu go zbadać. Firma Auto Korbas przyjmierównież to zadanie.

Solidy autoserwis koło Poznania zaleca reformowanie przekładni kierowniczych i innych usług pod okiem specjalistycznej załogi pracowników podmiotu gospodarczego. Wspomniana wcześniej odnowienie polega na rozebraniu przekładni i zbadaniu usterek. Po wstępnej zbadaniu następuje alternacja oraz odnowa układów uszkodzonych w przekładni kierowniczej, a następnie badanie maglownicy na wyspecjalizowanymstanowisku diagnostycznym. Autoserwis pracuje na wysokojakościowych maszynach na przykład stół testowy, który uprawnia zbadanie prawidłowości układu wspomagania oraz używa wysokogatunkowych elementów polecanych przez producentów, które są potrzebne do wymiany.

Nie ulega wątpliwości, że auto to istotny element w życiu człowieka, którym poruszamy się na co dzień dlatego musi zapewniać nam bezpieczeństwo w ciągu jazdy. Wspaniały autoserwis Auto Korbas gwarantuje wysoką jakość wykonania, jak i produktów pod nadzorem doświadczonych ekspertów.


Auto Korbas
ul. Kamienna 14
Wysogotowo
62-081 Przeżmierowo

tel. 061 6703369
kom. 0604 353 743
e-mail: lpgpoznan@wp.pl
www: autokorbas.pl
facebook: facebook.com/autokorbas

Godziny otwarcia
Pn. - Pt.: 08:00 - 17:00

Wysłana na : 18/02/2021, Numer ogłoszenia , 1 odsłon, Edycja

« Profesjonalne holowanie pojazdów - Poznań