Spawacz - wystarczy rok doświadczenia, umowa o pracę!

Kontakt z paulina.grabowicz

Telefon : +48 695 230 516

Kontakt przez e-mail

Formularz kontaktowy

Anuluj

Masz co najmniej rok doświadczenia w spawaniu metodą MIG/MAG?

Szukamy właśnie Ciebie!

Zapoznaj się z naszą ofertą na stanowisku:

Spawacz

Zakres obowiązków:
-składanie konstrukcji stalowych na podstawie rysunku technicznego;
-spawanie konstrukcji stalowych metodą MIG/MAG;
-zapewnianie jakości wytworzonych elementów zgodnie z dokumentacją techniczną.

Oferujemy:
-stabilne zatrudnienie na podstawie pełnoetatowej umowy o pracę;
-pierwszą umowę na okres próbny (3msc), trzecią umowę na czas nieokreślony;
-pracę na dwie zmiany (6-14, 14-22), od poniedziałku do piątku;
-finansowanie przez pracodawcę dodatkowych uprawnień potrzebnych na stanowisku;
-indywidualny system premiowy
-atrakcyjny pakiet benefitów: Kartę MultiSport, ubezpieczenie grupowe, fundusz socjalny (wczasy pod gruszą, paczki dla dzieci, karty przedpłacone)

Wymagania:
-minimum roku doświadczenia w spawaniu metodą MIG/MAG;
-aktualne uprawnienia spawalnicze;
-znajomość rysunku technicznego;
-umiejętność posługiwania się suwmiarką oraz spoinomierzem.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do EWL SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w: Aleje Jerozolimskie 142B, 02-305 Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: praca(małpa)ewl.com.pl.

Wysłana na : 10/11/2022, Numer ogłoszenia , 2 odsłon, Edycja