Tanie Przesyłki Kurierskie Koszalin Ship Center

Kontakt z koszalin

http://friko24.pl/408

Telefon : 695649712

Adres e-mail : koszalin@shipcenter.pl

Ship Center Poland to największa sieć usług kuriersko-poligraficznych w Polsce, która już od 7 lat działa na krajowym rynku. Jesteśmy również najszybciej rozwijającą się siecią, która w ciągu ostatnich lat otwarła kilkanaście nowych Punktów w Polsce i za granicą.

W naszej ofercie znajdziesz 13 firm kurierskich za pośrednictwem których mamy możliwość nadać twoją paczkę w kraju i za granicą. Do wyboru masz: INPOST, PACZKOMATY INPOST DPD, DHL, UPS, POCZTEX, FEDEX, TNT, ROHLIG SUUS, RHENUS, AMBRO EXPRESS, PALLEX

Z naszej oferty możesz skorzystać za pośrednictwem naszego portalu wysyłkowego,w którym po zalogowaniu dostajesz wiele przydatnych możliwości takich jak: stworzenie książki adresowej, import z allegro, a także import paczek. W panelu klienta znajdują się również wszystkie nadane przez Ciebie przesyłki, a także zestawienia twoich pobrań i faktur za nadane przysyłki.


Z naszej oferty możesz również skorzystać odwiedzając jeden z naszych 90 punktów w całej Polsce.
W Punkcie pomożemy Ci zapakować przesyłkę oraz dobierzemy przewoźnika do twoich potrzeb.


W przypadku gdy nadajesz wiele paczek w miesiącu masz możliwość uzyskania również specjalnej oferty z atrakcyjniejszym cenami. Zadzwoń i dowiedz się więcej.

Wysłana na : 13/03/2020, Numer ogłoszenia , 4 odsłon, Edycja

Tanie Przesyłki Paletowe Koszalin Ship Center »