Wózek paletowy Maglo - elektryczna jazda i unoszenie, udźwig 1,5 t

Kontakt z maglojoannakrzewinska

http://friko24.pl/2099

Kontakt przez e-mail

Formularz kontaktowy

Anuluj

Wózek paletowy elektryczny Maglo został skonstruowany w taki sposób, aby eliminować użycie siły fizycznej do ciągnięcia wózka z towarem. W wózku paletowym elektrycznym Maglo zastosowano elektryczny napęd jazdy oraz podnoszenia, co sprawia, że przewożenie ładunków jest jeszcze prostsze.
Proponowany sprzęt jest w pełni zelektryzowanym wózkiem, z elektrycznym podnoszeniem oraz jazdą, posiadającym wbudowany akumulator o mocy 2x12/70 V/Ah zapewniający ciągłość pracy w czasie dnia roboczego. Wózek wyposażony jest w niezawodny oraz łatwy w obsłudze sterownik CURTIS. Dzięki elektromagnetycznemu hamulcowi tarczowemu zagwarantowane jest bezpieczne i pewne hamowanie.
Ze względu na bezpieczeństwo pracy, wózek paletowy elektryczny MAGLO wyposażony został w funkcję pełzania oraz automatycznego spadku prędkości podczas gwałtownego manewru skrętu. Ergonomiczny uchwyt oraz przyciski sterujące sprawiają, że obsługa urządzenia staje się wygodna i bardzo prosta, a także daje możliwość obsługi zarówno przy użyciu prawej jak i lewej ręki. Konstrukcja urządzenia jest przyjazna dla ramion i barków operatora. Wózek nadaje się do większości rodzajów palet i dźwiga do 1500 kg.
Film prezentujący działanie wózka: https://youtu.be/1CMs086YG-4
Najważniejsze parametry:
• Udźwig: 1500 kg,
• Wysokość podnoszenia: 200 mm,
• Bateria: (12/70 V/Ah) x2,
• Wbudowany prostownik,
• Prędkość jazdy z ładunkiem/bez ładunku: 4,5 / 4,9 km/h,
• Długość wideł: 1150 mm,
• Waga: 220 kg.
Wózek paletowy elektryczny MAGLO sprawdzi się w pracy:
- na powierzchniach magazynowych,
- na powierzchniach sklepowych,
- wewnątrz pojazdów,
- w warsztatach.
Pracuj w zgodzie z przepisami BHP. Zgodnie ze znowelizowanym Rozporządzeniem Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej z dn. 14 marca 2000 r. (Dz. U. Nr 26, poz. 313 z późn. zm.) dopuszczalna masa ładunku przemieszczanego przez pracownika na wózku po terenie płaskim o twardej nawierzchni nie może przekroczyć:
1) 450 kg – na wózku 3- lub 4-kołowym,
2) 350 kg – na wózku 2-kołowym.

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami na naszej stronie internetowej www.maglo.com.pl

Cena brutto: 7570,00 zł

Wysłana na : 15/01/2021, Numer ogłoszenia , 4 odsłon, Edycja

« Apple iPhone 12/12Pro/12 Pro Max i Samsung S20/Note20Ultra5G/Z Flip/Fold i inne 400 EuroWózek paletowy wysokiego unoszenia 1,5 T 3,5 M Maglo »