Praca | Elektromechanik TPM | Stalowa Wola | Umowa o pracę | Od zaraz

Kontakt z AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o.

Telefon : 504 070 788

Adres e-mail : rekrutacja@abovosolutions.pl

Uwaga, Stalowa Wola!

Poszukujemy ELEKTROMECHANIKÓW TPM do firmy, która od 25 lat dostarcza wyroby ze stopów aluminiowych.

Lokalizacja: ul. Przyszowska, Stalowa Wola.

Możliwość rozpoczęcia pracy OD ZARAZ!

Obowiązki na stanowisku ELEKTROMECHANIK TPM:

- diagnozowanie usterek maszyn i urządzeń,

- wykonywanie przeglądów maszyn, urządzeń oraz instalacji,

- raportowanie przeglądów okresowych.

Wymagania:

- uprawnienia SEP,

- umiejętność czytania rysunku technicznego,

- znajomość systemów sterowania, serwonapędów,

- znajomość zagadnień z zakresu hydrauliki siłowej oraz mechaniki.

Co zyskujesz pracując z nami?

- umowę o pracę już w pierwszym miesiącu,

- wynagrodzenie 5000-6000 zł brutto/miesiąc,

- każda nadgodzina płatna 100%,

- SmartLunch - dofinansowanie do posiłków,

- zatrudnienie bezpośrednio przez firmę,

- gwarantowaną podwyżkę,

- pracę od poniedziałku do piątku na 2 zmiany (7:00-15:00, 15:00-23:00),

- zawsze wolne weekendy.

Aplikuj już dziś, a nasz rekruter skontaktuje się z Tobą!

Dane administratora
Informujemy, że administratorem Pana/Pani danych osobowych jest AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. - agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego - nr certyfikatu 29042 - z siedzibą na ul. Strzegomskiej 2-4, 54-430 Wrocław (dalej również jako „Pracodawca” lub „Administrator”). Kontakt z administratorem jest możliwy poprzez e-mail: rekrutacja@abovosolutions.pl lub na podany adres siedziby, będący również adresem korespondencyjnym.

Cele i podstawy prawne przetwarzania danych
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane przez administratora w celach rekrutacyjnych, na podstawie szczególnego przepisu prawa regulującego zbieranie danych od osoby ubiegającej się o zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (art. 6 ust. 1 lit. c RODO* w zw. z art. 221 § 1 Kodeksu Pracy), czyli w przypadku oferowania zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę i dostarczenia danych wyłącznie objętych tym przepisem, tj.: imię̨ (imiona) i nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe wskazane przez Pana/Panią oraz wykształcenie, kwalifikacje zawodowe i przebieg dotychczasowego zatrudnienia, jeżeli są one niezbędne Pracodawcy do wykonywania pracy określonego rodzaju lub na określonym stanowisku lub

Okres przechowywania danych
Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez czas trwania obecnego procesu rekrutacji, a w przypadku wyrażenia dodatkowej zgody Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również na potrzeby przyszłych rekrutacji, do czasu cofnięcia zgody, nie dłużej jednak niż przez okres 2 lat. W przypadku zakończenia procesu rekrutacyjnego, gdy nie była wyrażana dodatkowa zgoda na przyszłe procesy rekrutacyjne lub cofnięcia zgody na przetwarzanie danych na potrzeby przyszłych rekrutacji, Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w formie archiwizacji, w celach dowodowych, przez okres właściwy dla upływu przedawnienia roszczeń, który wynosić będzie maksymalnie 5 lat.

Przysługujące uprawnienia
Ma Pan/Pani prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Może Pan/Pani cofnąć wyrażoną zgodę w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przez Pana/Panią zgody przed jej cofnięciem. Powyższe żądania prosimy kierować na adres email podany w sekcji Dane administratora.
Przysługuje ponadto Panu/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Informujemy, że decyzje dotyczące procesu rekrutacji nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany.

* RODO - Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE

Wysłana na : 01/03/2023, Numer ogłoszenia , 3 odsłon, Edycja

« Operator CNC | Od zaraz | Stalowa Wola