Praca od ZARAZ/Kontroler/ka Jakości/Tychy/Aplikuj!

Kontakt z weronika.niescioruk

Telefon : 725 252 243

Poszukujemy osób do współpracy na stanowisku Kontroler/ka Jakości

Lokalizacja: Tychy

Nie jest wymagane doświadczenie zawodowe. Zapewniamy szkolenia stanowiskowe/wprowadzające

Opis stanowiska:

· Kontrola jakości oraz selekcja foteli samochodowych zgodnie z przekazaną instrukcją

W zamian oferujemy:

· Bezpłatny parking przy zakładzie

· Stawkę godzinową 18,70 zł brutto + dodatki

· Premie frekwencyjne

· Pracę w systemie 3 zmianowym

· Możliwość pracy w weekend

· Wsparcie dedykowane Koordynatora

· Umowę zlecenie z pełnymi składkami ZUS

· Szybki proces rekrutacji

· Formalności w telefonie – podpisz umowę z pomocą naszej aplikacji Exact People GO i zgarnij nagrody ( m.in. 250 zł na zakupy w platformie allegro )

· Ubezpieczenie NNW

APLIKUJ bądź ZADZWOŃ pod numer 725 252 243 i dowiedź się szczegółów!

Wysłana na : 20/07/2021, Numer ogłoszenia , 2 odsłon, Edycja

Pracownik produkcji »