Specjalista ds. Rekrutacji – praca zdalna

Kontakt z rekrutacja

Telefon : 728442860

Kontakt przez e-mail

Formularz kontaktowy

Anuluj

Dla naszego Klienta z siedzibą w Malborku z branży zajmującej się handlem akcesoriami sportowymi poszukujemy zdalnego Specjalisty ds. Rekrutacji. Masz doświadczenie w rekrutowaniu? Szukasz pracy zdalnej? Zapraszamy do aplikowania.

???? Link do aplikowania: https://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Specjalista-ds-Rekrutacji-praca-zdalna/4900-2944-25-f1e-3756.html

???? Mail: rekrutacja@feelcomfort.pl

???? Tel.: 728-442-860

Zadania:

prowadzenie procesów rekrutacyjnych w formie zdalnej,

publikacja ofert pracy,

ocena kandydatur na podstawie dokumentów aplikacyjnych,

umawianie spotkań z kandydatami,

przeprowadzanie testów kompetencyjnych,

raportowanie bieżących działań i efektów swojej pracy,

zdalna współpraca z zespołem HR,

budowanie pozytywnego wizerunku firmy,

sporządzanie procedur związanych z HR na podstawie wytycznych oraz instrukcji.

Poszukujemy kandydata, który:

ma orzeczenie o stopniu niepełnosprawności (mile widziane),

jest otwarty do odbycia szkolenia wdrożeniowego w siedzibie firmy w Malborku (mile widziane),

ma wykształcenie wyższe (preferowane kierunki humanistyczne, społeczne),

posiada minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

zna narzędzia do zarządzania procesem rekrutacji (mile widziany erecruiter),

ma doświadczenie w pracy zdalnej z wykorzystaniem narzędzi do rozmów on-line,

jest komunikatywny, sumienny, dobrze zorganizowany, potrafi planować.

Oferujemy:

zakupy pracownicze z rabatem,

premię uznaniowa,

umowę o pracę od zaraz,

pracę zdalną,

solidne wdrożenie na początku współpracy (zwłaszcza w systemy IT),

pracę w godzinach: 8-15,

dostęp do zakupu dodatkowych pakietów: opieki medycznej, ubezpieczeń grupowych.

Wysłana na : 15/11/2021, Numer ogłoszenia , 3 odsłon, Edycja

« Asystent zdalny do Działu SprzedażyMłodszy specjalista ds. personalnych »